Přeskočit na obsah stránky

Větrání

Prosvětlení

Nářadí

Typy difuzorů pro světlovody SUNIZER

Kulatý nebo hranatý tvar stropního difuzoru světlovodu Sunizer

U světlovodu SUNIZER si můžete vybrat ze dvou základních tvarů difuzoru. Můžete si vybrat ze standardního kulatého nebo velmi atraktivního čtvercového, který je vhodný i do kazetových podhledů.

Kulatý - ROUND, Hranatý - SQUARE

Dekorativní skla jako součást stropního difuzoru světlovodu

Dekorativní skla jsou osazena do pohledové části difuzoru světlovodu (jsou viditelné z místnosti). Struktura je do dekorativních skel vlisována z jedné strany. Z duhé strany je sklo hladké a čiré. Ve standardu je světlovod oszen dekorativním sklem se strukturou KRIZET. Strukturu KRIZET lze nahradit optickou strukturu MED nebo matovaným provedením SATINATO.

Difuzor v provední krizet je pro světlovod SUNIZER™ bez příplatku, provedení MED a satinato je pro světlovod SUNIZER™ za příplatek.

Barevné variace rámečků stropních difuzorů

Hranaté difuzory jsme schopni přesně podle vkusu zákazníka připravit s různými ozdobnými rámečky. Rámečky jsou na výběr v odstínech RAL dle aktuální nabídky. Světlovody mají základní provedením stropních difuzorů bez rámečků.

Noční LED osvětlení pro světlovod SUNIZER

Světlovody SUNIZER je možné dodat i osazené nejmodernějším přisvětlením systémem LED diod s vysokým světelným výkonem a nízkou spotřebou. Standardní teplota odstínu světla diod dodávané se světlovody je neutrální bílá. Odstín LED diodového systému je možné přizpůsobit dle přání zákazníka. Přisvětlení pomocí LED diod působí velmi atraktivně a nese velké designové plus.