Přeskočit na obsah stránky

Větrání

Prosvětlení

Nářadí

Typy difuzorů pro světlovody SUNIZER

Kulatý nebo hranatý tvar stropního difuzoru světlovodu Sunizer

Světlovod SUNIZER nabízí dva základní tvary difuzoru, standardní kulatý a velmi atraktivní čtvercový, vhodný i pro kazetové podhledy.

Kulatý - ROUND, Hranatý - SQUARE

Dekorativní skla jako součást stropního difuzoru světlovodu

Těmito průsvitnými dekorativními skly, jejichž vzhled je vlisován do jedné strany čirého skla, lze nahradit optickou strukturu MED v rámečku stropního difuzoru pro světlovod SUNIZER. Světlovody nabízíme se skly v matovaném provedení (SATINATO) či ornamentním (KRIZET).

Provedení difuzorů s krizetem je pro světlovod SUNIZER™ Y14 bez příplatku, provedení s MED a satinato je pro světlovod SUNIZER™ Y14 za příplatek.

Barevné variace rámečků stropních difuzorů

Na přání zákazníka jsme schopni připravit pro hranaté (SQUARE) stropní difuzory pro světlovody SUNIZER™ různé ozdobné rámečky v odstínech RAL dle aktuální nabídky. Světlovody mají základní provedením stropních difuzorů bez rámečků.

Noční LED osvětlení pro světlovod SUNIZER

Světlovody SUNIZER je možné dodat i s osazením nejmodernějším systémem LED diod s vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Standardní odstín diod mají světlovody dodávané v neutrální bílé. Odstín LED diodového systému je možné přizpůsobit dle přání zákazníka. Osvětlení pomocí LED diod působí velmi atraktivně a nese velké designové plus pro světlovody SUNIZER.