Přeskočit na obsah stránky

Větrání

Prosvětlení

Nářadí

Typy difuzorů pro světlovody SUNIZER

Kulatý nebo hranatý tvar stropního difuzoru světlovodu Sunizer

Světlovod SUNIZER nabízí dva základní tvary difuzoru, standardní kulatý a velmi atraktivní čtvercový, vhodný i pro kazetové podhledy.

Kulatý - ROUND, Hranatý - SQUARE

Fresnelovy čočky jakou součást stropního difuzoru

Pro tubusový světlovod SUNIZER™ jsou charakteristické speciální optické Fresnelovy čočky umístěné v místě difuzoru. Tyto optické čočky umožňují hladký rozptyl slunečních paprsků vycházejících ze světlovodu do místnosti, každá pod úhlem 45°. Světlovod tím vytváří hladší a plynulejší rozptyl světla. Jde o maximalizující rozptyl světla do prostoru bez zbytečných ztrát prostupem.

Dekorativní skla jako součást stropního difuzoru světlovodu

Těmito průsvitnými dekorativními skly, jejichž vzhled je vlisován do jedné strany čirého skla, lze nahradit optické Fresnelovy čočky v rámečku stropního difuzoru pro světlovod SUNIZER. Světlovody nabízíme se skly v matovaném provedení (SATINATO) či ornamentním (KRIZET).

Provedení difuzorů s krizetem je pro světlovod SUNIZER™ Y14 bez příplatku, provedení s fresnelovými čočkami a satinato je pro světlovod SUNIZER™ Y14 za příplatek.

Barevné variace rámečků stropních difuzorů

Na přání zákazníka jsme schopni připravit pro hranaté (SQUARE) stropní difuzory pro světlovody SUNIZER™ různé ozdobné rámečky v odstínech RAL dle aktuální nabídky. Světlovody mají základní provedením stropních difuzorů bez rámečků.

Noční LED osvětlení pro světlovod SUNIZER

Světlovody SUNIZER je možné dodat i s osazením nejmodernějším systémem LED diod s vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Standardní odstín diod mají světlovody dodávané v neutrální bílé. Odstín LED diodového systému je možné přizpůsobit dle přání zákazníka. Osvětlení pomocí LED diod působí velmi atraktivně a nese velké designové plus pro světlovody SUNIZER.