Přeskočit na obsah stránky

Větrání

Prosvětlení

Nářadí

Příslušenství světlovodů SUNIZER

 

Thermizer™

THERMIZER™ je tepelně-izolační prvek, který světlovody SUNIZER™ předurčuje pro použití do nízkoenergetických či pasivních domů. Pomocí použití tohoto prvku lze splnit požadavky pasivních domů na světlovody a zajistit tak zanedbatelné tepelné ztráty. Současně je tento prvek vzduchotěsný, parotěsný a bez problémů splní Blowdoor test.

Prodlužovací díly tubusů pro světlovody SUNIZER™

Světlovodné potrubí světlovodu SUNIZER™ je tvořeno pevným, hladkým a extrémně lesklým povrchem se superreflexní vrstvou 99,98% technického stříbra speciálně napařeného ve vakuu na AL plech s vysokou odrazivostí povrchu 98%. Výhodou je velký výběr prodlužovacích dílů.
Potrubí pro světlovod Sunizer™ je dodáváno v těchto délkách 415 mm, 620 mm, 1250 mm.
 

 

Stavitelné klouby pro světlovody SUNIZER™

Kloub je pohyblivé spojení dvou styčných ploch světlovodného potrubí. Díky lehce nastavitelnému úhlu kloubu je docílena snadná montáž světlovodů SUNIZER™ do šikmých střech.
Klouby pro světlovod Sunizer™ jsou dodávány s možností nastavení úhlů 0 – 30°.

 

Blackizer™ pro tubusové světlovody SUNIZER™

Kruhová zatemňovací klapka BLACKIZER™ se servopohonem se používá k uzavření nebo regulaci průtoku denního světla proudícího ve světlovodném potrubí. Výška zatemňovací klapky činí 620 mm.

SUNIZER™ PYRO sestava

Světlovody SUNIZER™ v provedení PYRO jsou protipožárními světlovody se zvýšenou odolností proti požáru, který se používá při výstavbě interiérů v objektech s předepsanou zvýšenou protipožární odolností. Montáží protipožárního světlovodu SUNIZER™ PYRO zvýšíme odolnost konstrukce budovy až o 30 minut.

Bezdrátové dálkové ovladače

Wallizer™ – dálkový nástěnný ovladač

Handizer™ – dálkový ruční ovladač

Kompaktní dálkové ovladače obsahující 4 tlačítka pro 4 samostatná elektrická zařízení nebo 4 nezávislé skupiny elektrických zařízení: např. noční LED osvětlení pro světlovod či zatemňovací klapku BLACKIZER™ . S radiovou technologií s dosahem 100 – 300 metrů na volné ploše mohou být instalovány kdekoliv dle vašich potřeb např. na stěně, nábytku či klíčích.